Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hcrgumbe/public_html/catalog/view/theme/pav_beeshop/template/common/header/version-1.tpl on line 32

En son Bloglar

Orkide Bakımı Rehberi

Orkide Bakımı Rehberi

Yayinlanma : 21-May-2019 Yazar: admin Hits: 125
Orkide bakımı bir çoğumuz tarafından çok zor bir işlem gibi görünse de, aslında biraz bilgi ile sizler için çok zevkli bir uğraş haline gelebilir. Bu bilgileri öğrenerek, orkidelerin bakımını büyük bir zevkle yapabilmeniz adına; orkide bakımı hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri bu başlık altında topladım.

Orkide bakımı rehberi sayesinde; orkide seçiminizden başlayarak, orkidenin eve gelmesi ve eve gelen orkideyi yaşatmak adına neler yapmanız gerektiğini, orkide bakımı rehberimizde bulabilirsiniz.
Orkide Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Orkide Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yayinlanma : 21-May-2019 Yazar: admin Hits: 262

Orkide bakımı sürecinin kolay geçmesini istiyorsak; orkidemizi çok iyi seçmemiz gerekmektedir. Sağlıklı bir orkide seçimi bizim için çok avantajlı olacaktır. Şimdi bu konu hakkında  orkide seçiminde sizlere yardımcı olacak bir konuya başlıyoruz. Orkide alırken nelere dikkat etmeliyiz? hadi başlayalım.

Orkide Çeşitleri

Orkide Çeşitleri

Yayinlanma : 18-May-2019 Yazar: admin Hits: 507

Orkide Çeşitleri ve En Çok Tercih Edilen Orkide Cinsi

Orkide bakımına geçmeden önce; gelin hep birlikte hangi orkideyi yetiştireceğimizi belirleyelim. Orkideler çeşit bakımından oldukça geniş bir aileye sahiptir. Dünya üzerinde henüz tanımlanmış yaklaşık 1000 cinsi ve 22 binden fazla türü bulunmaktadır. Dünya üzerinde en çok tercih edilen orkide cinsi; bakımı ve üretilmesinin kolay olması sebebiyle Phalaenopsis orkidelerdir.
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hcrgumbe/public_html/catalog/view/theme/pav_beeshop/template/common/block-cols.tpl on line 10